O mně


Jmenuji se Zuzana Radová a v realitách pracuji od roku 2016. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. Abych prohloubila své znalosti v oblasti realit, přijala jsem výzvu a dokončila jsem bakalářské studium na Masarykově univerzitě v Brně, obor Obchodní právo. Studium jsem zakončila bakalářskou prací na téma "Realitní zprostředkování v praxi", která byla velice dobře hodnocena jak profesory na fakultě, tak i v odborné makléřské společnosti.
 
Mým působištěm jsou nemovitosti v lokalitě Hlavního města Prahy, kde bydlím a Praha - Východ.
 
Vždy hledám nové cesty, jak nemovitost prodat velmi rychle a efektivně.  Pokud se na mne obrátíte, očekávejte odpovědný a lidský přístup k celému  obchodu. Každý klient je pro mne jedinečný .
 
voice_over_nahravani_2020-05-19_at_22-06-02
 
Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Je doba webová, takže při realizaci svých obchodů používám ty nejmodernější technologie, jako je 3D scan nemovitosti, virtuální prohlídka, točím  videoprohlídky, vypracuji 2D a 3D půdorys. Neméně důležitá je prezentace a cílená reklama nemovitostí na sociálních sítích. Samozřejmostí je i použití dronu a profesionální fotografie v podání fotografa Patrika Skřížaly - patrik-skrizala.
 
img_0162
 
Nejnovějším trendem v prezentaci neobývaných či prázdných bytů a domů je homestaging neboli předprodejní úprava nemovitostí. Proto jsem před dvěma lety začala spolupracovat se špičkovou homestagerkou Janou Krátkou Rybínovou - rybkadesign.cz. Nemovitosti, které se nabízejí s vybavením a dekoracemi přitáhnou mnohem více potenciálních kupujících, než prázdné nemovitosti.
 
mfi05251-hdr
 
Všechny nemovitosti, které nabízím k prodeji, mají i vlastní webové stránky.... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 
 
Za své působení v M&M reality jsem zobchodovala více než 250 nemovitostí  v celkové hodnotě více než 200.000.000,- Kč, prodeje i pronájmy. Za rok 2018 a 2019 jsem získala ocenění nejlepšího makléře pobočky a nemám jedinou negativní referenci.
 
Po pěti letech činnosti realitního makléře v rámci společnoswti M&M reality jsem se rozhodla, že už je načase převzít otěže do vlastních rukou, osamostatnit se a začít budovat svou vlastní značku. Děkuji M&M reality za vše, co jsem se naučila a čím jsem se stala. Děkuji všem kolegům a manažerům za vše, co jste se mnou prožili. Nyní se vydávám na vlastní cestu realitním byznysem a Vy můžete být u toho se mnou. Jsem to ale stále já, Zuzana Radová, která je tu pro Vás. Vše mám nyní ve svých rukou a spolupracuji s těmi nejlepšími v oboru.
 
Stále se snažím zdokonalovat svou práci a také proto jsem před třemi lety začala studovat na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně obor Obchodní právo. Studiu teď věnuji většinu svého času, brzy budu v samotném závěru a opět se budu naplno věnovat realitní činnosti.
 
 
 Proč vznikly tyto stránky?
 
 
Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

laptop

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Prodávající, kupující ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám o své dobré jméno a pověst. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

certifikat_aml_-_radova_page-0001 diplom_page-0001

rs_workshop_page-0001

 

sin_slavy

0194_200106131058_001

elitni

nejlepsi_makler_2018_page-0001

 

 

Spolupracuji 

 

rybkaDESIGN         

Jana Krátká Rybínová - homestaging

ja_a_jana

 

 

 Patrik Skřížala - fotografie, video, Matterport

  

 patrik-facebook-1-840x430 

 patrik_honzik 

7+
let zkušeností v oboru
100%
kladných referencí
298+
realizovaných obchodů
Bc. Zuzana Radová, DiS.

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení