O mně


Jsem Bc. Zuzana Radová, DiS., a už osm let se pohybuji ve světě realit. Moje cesta k profesi realitního makléře nebyla přímá, ale každý krok na ní mě posunul blíže k pochopení, jak důležité je pro lidi najít ten pravý domov nebo investici. Věřím, že každý z nás má svůj příběh a že každý dům, který prochází mýma rukama, je kapitolou v tomto příběhu.

Má práce mi umožňuje spojit lidi s místy, která nejvíce rezonují s jejich přáním a potřebami. Snažím se naslouchat, porozumět a především najít to nejlepší řešení pro každého klienta. Mým cílem je, aby každý, kdo se na mě obrátí, odcházel nejen s klíči od nového domova, ale také s pocitem, že celý proces byl co nejtransparentnější a nejpříjemnější.

Profesionalita, empatie a vášeň pro realitní trh jsou hodnoty, které mě definují jak v osobním, tak profesním životě. Jsem zde, abych vám pomohla najít místo, které budete nazývat domovem, nebo investici, která vám přinese očekávaný výnos. Společně můžeme najít to pravé místo, kde začne váš nový příběh.

7+
let zkušeností v oboru
100%
kladných referencí
298+
realizovaných obchodů
Bc. Zuzana Radová, DiS.

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení