Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej, byt 3+kk s terasou, 104 m2, Malešice, ul. Nad Úžlabinou

 

KLIDNÉ BYDLENÍ V DOSAHU CENTRA

osobitost, prostor, relaxace

Popis nemovitosti

Osobitost

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím k prodeji útulný byt s terasou situovanou do 2 světových stran, s přímým vstupem ze všech pokojů. Místnosti jsou stylově a účelně zařízené, vše barevně sladěno včetně pokojíčku pro mladou slečnu. Na většině stěn jsou samolepící tapety, kuchyňská linka je vybavena vysoce kvalitními vestavěnými spotřebiči včetně myčky a 90 cm digestoře.

_DSC5633

 

Každý má v bytě svůj vlastní koutek, včetně kocoura. Byt disponuje prostornou vstupní halou a velkou šatnou na uložení osobních věcí, veškerá zákoutí nabízí chytré ukládací prostory. Každá jednotlivá věc je pečlivě vybraná paní majitelkou a citlivě umístěna do prostoru bytu.

 

Prostor a bezpečí

K bytu náleží parkovací stání v suterénu domu a skladovací komora. Bytový dům byl dokončen v roce 2015. Celý areál je monitorován bezpečnostními kamerami a o Váš klidný spánek se postará také 24 hodin denně přítomná ostrahaByt nabízí ideální bydlení pro mladou rodinu, či kompletně bezbariérové bydlení pro vozíčkáře.

 

_DSC5724

 

Pokud hledáte nové bydlení na klidném místě a přitom nedaleko centra metropole, ByTy Malešice jsou pro Vás tou ideální volbou. Tento projekt je ojedinělý tím, že je realizován s důrazem na spojení moderního bydlení vyššího standardu a všudypřítomné zeleně. Tu uvidíte nejen na svých balkonech, terasách, ale i na domech či mezi nimi.

Zeleně je v tomto projektu skutečně požehnaně, uvidíte na ni z jakéhokoli místa areálu. A navíc, je v péči profesionálního zahradníka. Stromy, keře a květiny tak budou zpříjemňovat Vaše bydlení každý rok.

Relaxace

Jen pár bloků od bytového komplexy se nachází Malešický Park, který prošel rekonstrukcí a nyní nabízí všem generacím místo k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Objevíte zde veselé vodní prvky, okruhy pro cyklisty a in-line bruslaře, dětská hřiště nebo cvičební prvky pro seniory.
 
Městský park v Malešicích nabízí vyžití pro všechny generace. Novou architekturu parku nejvíce ocení děti, které si zde mohou dovolit bezpečnou jízdu na kolech a odrážedlech.
 
4c53bb83-9f68-4b46-ba90-605bf14f852a

Velkou pozornost vzbuzují také zvukové a vodní prvky - naleznete zde nejrůznější pumpy, korýtka anebo mlýny či dřevěné houpačky, které spouští fontány a vodotrysky. Oblíbená je také lanová pavučina či drobné zábavné prvky, jako jsou kamenné varhany či zvonkohry.
 
7ac64cc8-ff4c-4f08-9255-2a1fc2222fec

Park je jako jediný v Praze maximálně uzpůsobený i vozíčkářům a nachází se v něm i specializované dětské hřiště. Milovníci sportu zde naleznou také dva okruhy pro cyklisty a in-line bruslaře. Seniorům zde navíc slouží moderní cvičební prvky, které jsou navíc vhodné také pro handicapované.

V parku je také naleznete zónu pro volné pobíhání psů. Moderní technologie se promítly do instalovaného osvětlení - část lamp je totiž napájena pomocí solárních panelů. Prostor parku je hlídán městskou policií a bezpečnostní agenturou.

 

 

Videoprohlídka

Půdorys

pudorys_3d_1

 

pudorys_3d_3

Cena

Původní cena 10.350.000,- Kč

 

Nyní: 8.800.000,- Kč

Kontakt

Neváhejte se na mě obrátit! Ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy, provedu vás nemovitostí, nebo pomohu například s financováním nemovitosti. Třeba právě Vám poskytnu nové vysněné bydlení.

 

 

Makléř senior expert

Nejlepší makléř pobočky v roce 2018, 2019

 

Tel.: +420 724189167

Email: zradova@mmreality.cz

 

 

Nejdůvěryhodnější značka 2018

Jsme partner Mise Nový domov

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF