Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej řadového rodinného domu 4+kk - 11C, Horoušany

Vaše budoucnost bydlení  

 

 podlahová plocha 87,7 m2

pozemek 330 m2

II etapa - dokončení prosinec 2021

 

Popis nemovitosti

Krásné bydlení kousek od Prahy

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji řadový rodinný dům s označením 11C v obci Horoušany. Krajní řadový rodinný dům je součástí nového developerského projektu, který vzniká na okraji obce Horoušany, Praha - Východ, při ulici Šámalova. Dům má vlastní zahradu o samostatné ploše 285 m2 a parkovací stání. Praktický dvoupodlažní dům, nabízí ideální možnost rodinného bydlení nedaleko Prahy s výbornou dopravní dostupností do centra. Dům má užitnou plochu 87,7 m2 a dispozici 4+kk. Dále máme v nabídce i levnější variantu s užitnou plochou 84 m2 a menším pozemkem.

O projektu

Dvoupodlažní rodinné domy o 3 bytových jednotkách v Horoušanech (okres Praha-východ) poskytují dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. Domy jsou situovány na širokých parcelách, které umožňují samostatný vjezd ke každé z bytových jednotek a jsou členěny jako  4+kk (od 84 m²). Domy disponují zahradou a parkovacím stáním na vlastním pozemku. Samozřejmostí je připojení na kanalizaci, elektřinu a vodovod. Standardy domů jsou na vysoké úrovni. V rámci klientských změn je možné dohodnout úpravy dle konkrétních přání a požadavků klienta. Dům je k předání s dokončenými koupelnami, podlahami, včetně dveří a zárubní a přípravou na kuchyňskou linku. Obklady, dlažbu a podlahy si vyberete dle vlastního přání, v případě nadstandartu je možné připočíst doplatek.

domy4

V prvním nadzemním podlaží se nachází vstupní hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na zahradu, koupelna s WC a šatna. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři prostorné ložnice a druhá koupelna s WC. Obývací pokoj zútulňují krbová kamna. Nadstandartním prvkem je podlahové vytápění v 1. nadzemním podlaží domu.

Na fasádách domu je uplatněna světlá škrábaná omítka v kombinaci se sklem, prostřední část domu s dřevěným obložením, střecha je pultová a její pohledová vrstva je tvořena kačírkem. Stavba je řešena jako zděná z tvárnic o tloušťce 240 mm u nosných stěn a 120 mm u příček. Celá stavba je usazena na monolitických betonových základových pásech.

Strop i střecha jsou konstrukčně řešeny systémovým stropem Livetherm o tloušťce 250 mm, stropní deska je uložena v mírném spádu na ní ležící pultové střechy. Obvodové stěny jsou zatepleny 160 mm EPS, střecha 360 mm EPS, vykonzolované části stropu zespoda 160 mm minerální vlny. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem.

Lokalita

Obec Horoušany leží v okrese Praha-východ, necelých 8 km od hranice Hlavního města Prahy, nedaleko Horních Počernic. Mateřská škola, na kterou obec rodičům přispívá, se nachází přímo v Horoušanech, základní škola v sousedních Jirnech a Úvalech. V Horoušanech najdeme i dětská hřiště a novou cyklostezku vedoucí až do sousedních Klánovic.

hriste

V nedalekých Úvalech je také domov dětí a mládeže a je možné zde děti přihlásit do mnoha kroužků. Praktický lékař, zubař i lékárna se také nachází v sousedních Úvalech. V Úvalech je i obchodní centrum, oblíbené restaurace a v neposlední řadě nádherné koupaliště. Autobusovou dopravou se snadno dostanete do Úval či na metro Černý Most, v Úvalech je možné přestoupit na vlak do Prahy jedoucí na Masarykovo nádraží.

horousany

 

 

Videoprohlídka

Půdorysy

Půdorys 1. podlaží

c_pudorys_3d_1np_a_1

 

 

  pudorys_II-_etapa_160_1-_NP_page-0001  

 

Půdorys 2. podlaží

 

c_pudorys_3d_2np_b

 

pudorys_II-_etapa_160_2-_NP_page-0001    

 

 

Cena

87,7 m2, pozemek 233 m2, krajní

 

6.400.000,- Kč

 

 

 

 

Kontakt

Neváhejte se na mě obrátit! Ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy, provedu vás nemovitostí, nebo pomohu například s financováním nemovitosti. Třeba právě Vám poskytnu nové vysněné bydlení.

 

 

Makléř senior expert

Nejlepší makléř pobočky v roce 2018, 2019

 

Tel.: +420 724189167

Email: zradova@mmreality.cz

 

 

Nejdůvěryhodnější značka 2018

Jsme partner Mise Nový domov

Bc. Zuzana Radová, DiS.

Vždy hledám nové cesty, jak nemovitost prodat

rychle, efektivně a za nejvyšší možnou cenu


Bc. Zuzana Radová, DiS.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF