Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej řadového rodinného domu 4+kk - 10C Horoušany

 

Vaše budoucnost bydlení  

 

 podlahová plocha 87,7 m2

pozemek 254 m2

II etapa - dokončení 2022 REZERVACE

III etapa - budoucí výstavba 2022- 2023

 

 

Popis nemovitosti

Krásné bydlení kousek od Prahy

V zastoupení developera nabízím prodej řadového rodinného domu v obci Horoušany, který se právě staví v II. etapě projektu. Společnost Kyhu s.r.o. připravila nový developerský projekt dvoupodlažních rodinných domů o třech bytových jednotkách, každá s vlastní zahradou a parkovacím stáním. Prakticky řešené domy, které se nachází v Horoušanech, při ulici Šámalova, v okrese Praha-východ, nabízí ideální možnost rodinného bydlení nedaleko Prahy s výbornou dopravní dostupností do centra. K prodeji nabízíme krajní dům (s označením 10C) s užitnou plochou 87,7 m2 o dispozici 4+kk a pozemkem 254 m2, v nabídce však je ještě několik dalších volných domů s různými dispozicemi a velikostí pozemku.

O projektu

Dvoupodlažní rodinné domy o 3 bytových jednotkách v Horoušanech (okres Praha-východ) poskytují dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. Domy jsou situovány na širokých parcelách, které umožňují samostatný vjezd ke každé z bytových jednotek a jsou členěny jako  4+kk (od 84 m²). Domy disponují zahradou a parkovacím stáním na vlastním pozemku. Součástí je připojení na kanalizaci, elektřinu a vodovod. Standardy domů jsou na vysoké úrovni, a to včetně solárních panelů. V rámci klientských změn je možné dohodnout úpravy dle konkrétních přání a požadavků.

V prvním nadzemním podlaží se nachází vstupní hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na zahradu, koupelna s WC a šatna. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři prostorné ložnice a druhá koupelna s WC. Obývací pokoj zútulňují krbová kamna.

Na fasádách domu je uplatněna světlá škrábaná omítka v kombinaci se sklem, prostřední část domu s dřevěným obložením, střecha je pultová a její pohledová vrstva je tvořena kačírkem. Stavba je řešena jako zděná z tvárnic o tloušťce 240 mm u nosných stěn a 120 mm u příček. Celá stavba je usazena na monolitických betonových základových pásech.

Strop i střecha jsou konstrukčně řešeny systémovým stropem Livetherm o tloušťce 250 mm, stropní deska je uložena v mírném spádu na ní ležící pultové střechy. Obvodové stěny jsou zatepleny 160 mm EPS, střecha 360 mm EPS, vykonzolované části stropu zespoda 160 mm minerální vlny. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem.

Lokalita

Obec Horoušany leží v okrese Praha-východ, necelých 8 km od hranice Hlavního města Prahy, nedaleko Horních Počernic. Mateřská škola, na kterou obec rodičům přispívá, se nachází přímo v Horoušanech, základní škola v sousedních Jirnech a Úvalech. V Horoušanech najdeme i dětská hřiště a novou cyklostezku vedoucí až do sousedních Klánovic.

hriste

V nedalekých Úvalech je také domov dětí a mládeže a je možné zde děti přihlásit do mnoha kroužků. Praktický lékař, zubař i lékárna se také nachází v sousedních Úvalech. V Úvalech je i obchodní centrum, oblíbené restaurace a v neposlední řadě nádherné koupaliště. Autobusovou dopravou se snadno dostanete do Úval či na metro Černý Most, v Úvalech je možné přestoupit na vlak do Prahy jedoucí na Masarykovo nádraží.

horousany

 

 

Videoprohlídka

Půdorysy

c_pudorys_3d_1np_a_1  

c_pudorys_3d_1np_b

 

1np_2d_1pudorys

1np_180_mistnosti

1nplegenda

 

c_pudorys_3d_2np_a

 

c_pudorys_3d_2np_b

2np_2d_pudorys

2np_180_mistnosti

2nplegenda

Cena

 6.990.000,- Kč

 

 

Kontakt

Neváhejte se na mě obrátit! Ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy, provedu vás nemovitostí, nebo pomohu například s financováním nemovitosti. Třeba právě Vám poskytnu nové vysněné bydlení.

 

 

Makléř senior expert

Nejlepší makléř pobočky v roce 2018, 2019

 

Tel.: +420 724189167

Email: zradova@mmreality.cz

 

 

Nejdůvěryhodnější značka 2018

Jsme partner Mise Nový domov

Bc. Zuzana Radová, DiS.

Vždy hledám nové cesty, jak nemovitost prodat

rychle, efektivně a za nejvyšší možnou cenu


Bc. Zuzana Radová, DiS.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF