Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej, byt 4+kk, 582 m2, Praha 9, Hrdlořezy, ul. Učňovská

VAŠE SNY SE STANOU SKUTEČNOSTÍ

Velkorysý prostor, vlastní zahrádka, 2 parkovací stání

Popis nemovitosti

VELKORYSÝ PROSTOR

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, jestli pro svou velkou rodinu pořídit rodinný dům a nebo byt, tak tato nabídka je přesně to, co hledáte.

DSC07590-HDR

Prostorný dvoupodlažní byt o dispozici 4+kk o ploše 162 m2 vám poskytne dostatek místa, jako kdybyste bydleli v rodinném domku, ale bez starostí, které jsou s bydlením v něm spojeny.

VLASTNÍ ZAHRÁDKA

Dojem z rodinného domu umocní zejména vlastní zahrada neobvyklé velikosti, celých 417 m2, kam si můžete pozvat přátele na grilování a kde se i vaše děti i s kamarády pořádně vyřádí.

_MG_2259-HDR

Ze zahrady je ničím nerušený výhled přímo do údolí říčky Rokytky, kde najdete naučné turistické trasy, cyklostezku a dětská hřiště, jak pro malé děti, tak i pro teenagery.

PARKOVACÍ STÁNÍ

Nedílnou součástí bytu jsou 2 prostorná parkovací stání v podzemní garáži přímo pod bytem a na stejném podlaží i úložná komora pro sezónní věci. 

DSC07680-HDR

Nechte se provést celým bytem prostřednictvím virtuální prohlídky níže. Prohlédněte si jednotlivá podlaží, nahlédněte do každé místnosti, nebo si přehrajte videoprohlídku tlačítkem play , které je umístěno v levém dolním rohu. 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

pudorys_1np 

pudorys_2np

Cena

 
14.900.000,- Kč
 

Kontakt

Neváhejte se na mě obrátit! Ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy, provedu vás nemovitostí, nebo pomohu například s financováním nemovitosti. Třeba právě Vám poskytnu nové vysněné bydlení.

 

 

Makléř senior expert

Nejlepší makléř pobočky v roce 2018, 2019

 

Tel.: +420 724189167

Email: zradova@mmreality.cz

 

 

Nejdůvěryhodnější značka 2018

Jsme partner Mise Nový domov

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF